درباره ما ,

menuordersearch
sepidarchob.ir
(10)
(4)
درباره ما

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
از دیدگان مشتری ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم .
سپیدار چوب در زمینه ی محصولات اداری به صورت آنلاین و حضوری فعالیت می کند.
هدف بزرگ گروه صنعتی سپیدار چوب اراِِئه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد و با حذف واسطه ها کمترین هزینه ها را در بر دارد. .
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات این شرکت که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
سپیدار چوب حرفه ای ترین و مجرب ترین و برترین گروه تولید انواع ملزومات اداری.در زمینه طرح فروش بصورت عمده و تک و آماده اراِئه نمایندگی و همکاری با هر شهر و شهرستان با هرگونه سازمان و ارگان دولتی می باشد.
در دنیای مدرن امروز، دکوراسیون داخلی به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن ، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
خرید بی واسطه و آنلاین و دریافت خدماتی که در کمترین زمان و بهترین کیفیت که شامل گارانتی و حتی گارانتی برگشت وجه نیز می باشد.
توضیحات کامل و مشخصات فنی و رنگبندی متنوع برای هر محصول درج شده که باعث شده خریداران برای انتخاب و تهیه مدل مورد نظر در آسایش باشند.
سپیدار چوب علاوه بر فروشگاه آنلاین اینترنتی دارای پشتیبانی آنلاین نیز می باشد که در هر هفت روز هفته پاسخگویی شما هستیم ..
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات این شرکت که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

کارگاه مرکزی : تهران - خیابان فداییان اسلام- جنب فروشگاه نجم خاورمیانه - خیابان زهره وند، کوچه سوم، ساختمان انبار ۲۲ بهمن، پلاک ۵۶، طبقه زیر همکف | تلفن های تماس : 09050154646 09050154747 09050154848 09050154949 09220154241 09398305044 | info@sepidarchob.ir